Paide Linnameeskond III võitis teenitult Väikese Karika, alistades A.Le Coq Arenal toimunud finaalis JK Retro 5:1!

Taavi Laurits avas skoori juba viiendal minutil ja kohe teise poolaja alguses lõi Andre Mägi 2:0. Kuigi mullu Linnameeskonda Premium liigas esindanud Jüri Jevdokimov lõi penaltist ühe värava tagasi, vormistasid Paide kindla üleoleku vastaste omavärav ning vahetusmeeste Rauno Rikbergi ja Volodja Erdei tabamused!

Paide III: Raiko Mets, Carl Tubarik, Andre Mägi, Markus Mats Lellsaar, Eerik Reinsoo, Mar-tin Ustaal, Priit Raal (64. Rauno Rikberg), Rene Puhke (74. Volodja Erdei), Ervin Kõll, Lauri Ellram, Taavi Laurits (78. Andrei Veis).
Varus: Marek Tiik, Rauno Rikberg, Volodja Erdei, Margus Pahtma, Silver Neemelo, Marion Adusoo, Andrei Veis.