Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 3. voorus tunnistama tiitlikaitsja FC Flora 6:0 üleolekut. Kodumeeskond haaras kiirelt juhtohjad ja oli seitsme minuti järel juba 2:0 peal. Paide sai seejärel küll mängu sisse ning oli väravale lähedal 23. minutil, mil oma 300. meistriliiga mängu pidanud Andre Frolovi pealöök tabas latti. Murdemomendiks see paraku jäigi. Flora lõi avapoolaja lõpus veel kaks ja teisel poolajal purjetati turvaliselt võidusadamasse.

Koleda kaotuse juures oli ainus hea asi on see, et juba teisipäeval on uus mäng, mil kodupubliku ees tuleb teha Pärnu vastu korralik vigade parandus…

Oma Premium liiga debüüdi tegi teisel poolajal vahetusest sekkunud 16-aastane Henri Välja.