Paide Linnameeskond U21 pidi Esiliiga 6. voorus tunnistama tabeliliidri Maardu Linnameeskonna 2:1 paremust.

Võõrustajad asusid kohtumist juhtima 25. minutil. Paide avapoolaja parim võimalus oli Hadji Dramel, kelle kauglöök tabas latti.

Teisel poolajal oli taas Dramel taas hea võimalus, ent lähilöögile oli kogenud Vitali Teleš kiirelt jaol. Paide ainsa värava lõi 82. minutil penaltist Sekou Amadou Camara.

Kui oli juba lootust, et U21 sõidab koju tagasi viigipunktiga, panid Maardu mehed oma kogemused maksma lüües nurgalöögijärgsest olukorrast 2:1.

Esmaspäeval, 31. mail ootab U21 ees järgmine proovikivi, kui võõrsil minnakse vastamisi tabeli kolmanda, Nõmme United meeskonnaga.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Kevin Metso, Sander Sinilaid, Kristjan Pelt, Siim Aer, Kevin Kärp, Joel Kokla, Marten Henrik Kelement, Raimond Eino, Hadji Drame, Jaagup Luts.

Varus: Mait-Markus Hanson, Sekou Amadou Camara, Matrix Einer, Sander Soo, Simon Usar.