Paide Linnameeskond U21 alistas Esiliiga 18. voorus võõrsil Pärnu Jalgpalliklubi seisuga 4:2.

Mängu 30. minutil oli meie poiste edu väljakul juba 3:0. Esimese tabamuse saatis Siim Aeru nurgalöögi järgselt väravasse Kristofer Piht, seejärel lisaks kaks tabamust ühe minutiga Kevor Palumets!

Kui esimese värava lõi Palumets napsates väravavahi söödu, siis teisele värava eeltöö tegi Kevin Metso, andes hea söödu kasti, mille Palumets ühe puutega väravaks vormistas.

Võõrustav meeskond vastust võlgu ei jäänud, ning 40. minutil saadigi kirja avavärav. Seisuga 3:1 mindi pausile.

Teist poolaega oli mängitud vaid viis minutit, kui kaartide tõttu jäi Pärnu väljakul vähemusse, selle võimaluse kasutas ära vahetusest mängu sekkunud Jaagup Luts, kes 79. minutil vormistas Aeru nurgalöögi väravaks! Neli minutit enne normaalaja lõppu said pärnulased penaltist kirja teise tabamuse.

30. augustil algusega kell 18.30 ootab meie poisse koduväljakul ees kohtumine FC Elvaga.

Paide LM U21: Mattias Sapp (K) , Kristjan Pelt, Joel Kokla, Kristofer Piht (65. Jaagup Luts), Siim Aer, Kevin Kauber, Rasmus Kallas, Kevin Metso, Sander Soo (61. Matrix Einer), Marten Henrik Kelement (70. Foday Trawally), Kevor Palumets.

Varus: Foday Trawally, Matrix Einer, Jaagup Luts.