Premium liiga 27. vooru kohtumises leppisid Paide Linnameeskond ja FC Flora linnastaadionil 1:1 viiki.

Paide haaras kohtumise juhtohjad enda kätte avapoolaja lisaminutil, kui Hadji Drame pall leidis Henrik Pürgi rikošetist tee väravasse. Teisel poolajal jäi Paide suure surve alla, Floral oli omajagu võimalusi ja 64. minutil lõi Ken Kallaste külaliste viigivärava.

Tänases kohtumises sai oma esimesed Premium liiga minutid kirja Foday Trawally, sekkudes 75. minutil mängu.

ETV telemängu parimaks valiti supertõrjeid sooritanud Mihkel Aksalu!

Tänavusel hooajal on Paide ja Flora omavahel mänginud 3:3, 0:0 ning 1:1 viiki.

Laupäeval, 23. oktoobril algusega kell 13.00 ootame teid taas staadionile kaasa elama, sest siis kohtub Paide Linnameeskond karikavõistluste 1/8- finaalis FC Flora U21 meeskonnaga.

Paide: Mihkel Aksalu, Hindrek Ojamaa, Ragnar Klavan,Kristjan Pelt, Edgar Tur, Abdul Razak Yusif (11. Kevor Palumets; 90+6. Kevin Kauber), Andre Frolov, Hadji Drame (75. Foday Trawally), Deabeas Owosu Sekyere, Siim Luts, Henri Anier.

Varus: Mattias Sapp, Kristofer Piht, Foday Trawally, Ishaku Konda, Kevin Kauber, Kevin Metso, Kevor Palumets.

Fotod: Liisi Troska/jalgpall.ee