Paide Linnameeskond lõi Premium liiga 28. voorus koduväljakul külla sõitnud Tallinna Legionile neli vastuseta väravat. Kübaratriki sai kohtumises kirja Henri Anier, kergitades oma väravatesaldo 23-ni.

Mängu esimestel minutitel teenis Sander Sinilaid penalti, mida asus lööma Henri Anier. Kogenud ründaja esimese katse küll vastaste puurivaht Ivans Baturins tõrjus, ent peakohtunik määras korduslöögi, sest Legioni mängijad sisenesid karistusalasse liiga vara. Kui Anieri esimene löök oli sihitud paremasse nurka, siis teine löök lendas kindlalt vasakusse – 1:0.

32. minutil oli Anier taas tegudel, lüües Deabease palli kasti tagant kerge puutega väravasse, millele lisandus 56. minutil juurde kolmaski. Foday Trawally poolt teele saadetud palli pudistas Legioni väravavaht enda ette, millele Anier oli kiirelt jaol, vormistades tabamusega kübaratriki!

61. minutil lõi Sander Sinilaid tujutult mänginud Legioni võrku Anieri söödu järgselt oma hooaja esimese värava, mis ühtlasi tähistas kindlat 4:0 võidu.

Kolm võidupunkti tähendavad seda, et Paidel on Premium liigas koos 56 silma ning esikolmiku koht praktiliselt kindel. See võib selgeks saada juba pühapäeval, kui Nõmme Kalju peaks kaotama Levadiale. Matemaatiliselt on võimalik veel püüda ka teist kohta ja FC Florat, kel kahe vähempeetud mänguga tabelis 61 punkti, kui selleks on vaja tiitlikaitsja vääratamist enamikes järelejäänud mängudes.

Enne koondisepausi ootab 7. novembril Paide Linnameeskonda ees võõrsilkohtumine Narva Transiga.

Fotod: Liisi Troska/Jalgpall.ee