Paide Linnameeskond sai Premium liiga 15. voorus koduväljakul raske 2:1 võidu Pärnu Vapruse üle.

Tasavägises ja võitluslikus kohtumises asus Paide juhtima 11. minutil, kui nurgalöögi järgsest olukorrast suunas Martin Kase palli edasi, millele Karl Mööl oli õigel ajal jaol.

Selgelt avapoolaega kontrollinud Paide saatis veel kahel korral palli pärnulaste võrku, ent ühel korral lugesid kohtunikud käega mänguks ning teisel suluseisuks. Paraku piisas vaid ühest eksimusest, kui mängu seis muutus pöördeliselt. 39. minutil teenis Abdul Razak Yusif otse punase kaardi, mille tulemusel jäi Paide platsil vähemusse… Teenitud penalti realiseerisid külalised edukalt, kuigi meie puurilukk Mihkel Aksalu aimas nurga, jäi pall siiski tema jaoks püüdmatuks.

1:1 viigiseisult mindi poolajapausile.

Teisel poolajal jätkus võitluslik lahing, kus mõlemad meeskonnad otsisid võiduväravat. Hoolimata vähemusest andsid meie mehed platsil 110%, et lahti muukida Pärnu kaitsemüür. 69. minutil saatis see ka edu, kui Deabeas võrgu sahisema pani. Hea võimalus oli skoori suurendada ka Martin Kasel, kelle teele pandud pall tabas latti, mis lõpuks põrkas joonelt välja.

Rasked ent magusad võidupunktid on välja teenitud. Juba sellel laupäeval sõidab Paide piirilinna, et kohtuda Narva Transiga.

Paide: Mihkel Aksalu, Rasmus Kallas, Martin Kase, Abdul Razak Yusif, Hindrek Ojamaa, Kevor Palumets (90+3. Sander Sinilaid), Karl Mööl, Sergei Mošnikov (82. Raimond Eino), Edgar Tur, Deabeas (90+2. Andre Frolov), Henri Anier.

Varus: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Andre Frolov, Hadji Drame, Sander Sinilaid, Raimond Eino, Siim Aer.