Paide Linnameeskond sõidab Kuressaarest tagasi 2: 2 viigipunktiga. Kaks korda kaotusseisust välja tulnud Paidel Premium liiga 11. voorus rohkem rammu võõrustava meeskonna vastu ei jagunud.

Avapoolaja esimestel minutitel jäid vastased Paide surve ja kontrolli alla. Hadji Dramel oli hea võimalus skoori avada, ent pall läks altnurgast napilt mööda. 15. minutil oli Dramel taas võimalus, paraku viiekasti joonelt teele saadetud löök tabas posti.

Kuressaare vajas 19. minutil vaid üht nurgalöögijärgset võimalust, et minna 1:0 juhtima. Siiski palju rõõmustamisaega Paide vastastele ei andnud, sest vaid neli minutit hiljem lõi viigivärava kapten Andre Frolovi nurgalöögijärgsest olukorrast peaga palli väravasse Sekou Amadou Camara, kes selle tabamusega tähistas oma selle hooaja esimest väravat!

Teisest poolajast oli mängitud vaid kaks minutit, kui Paide leidis end taas tagaajaja rollist. Võidupunkte haistnud Kuressaare asus kaitsesse, mis omakorda jättis Paidele vähem ruumi võimaluste loomiseks. 81. minutil tõi siiski Camara kastanid tulest, kui taaskord Frolovi poolt teele pandud nurgalöögijärgsest olukorrast palli väravasse saatis. Mängu lõpuminutitel oli Camaral küll hea võimalus kaalukauss meie kasuks pöörata, ent vastaste väravavaht Magnus Karofelt oli tõrjega jaol.

Selle mängu jätame täna selja taha, tööd on vaja edasi teha. Tihe maikuu graafik toob sellel pühapäeval juba järgmise kohtumise, kui koduväljakul minnakse vastamisi lähima jälitaja, FCI Levadiaga.

Paide: Mattias Sapp, Rasmus Kallas, Martin Kase, Ishaku Konda, Karl Mööl, Andre Frolov, Sander Sinilaid (62. Hindrek Ojamaa), Kevor Palumets, Hadji Drame (62. Sergei Mošnikov), Sekou Amadou Camara, Henri Anier.

Varus: Mihkel Aksalu, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Sergei Mošnikov, Hindrek Ojamaa, Siim Aer, Jaagup Luts.