Esiliiga B 23. vooru järelpeetavas mängus alistas Paide Linnameeskond U21 võõrsil Tallinna JK Kalev U21 meeskonna 3:1.

Paidel oli hea võimalus ohjad haarata kohtumise 8. minutil, kui 11-meetri karistuslööki asus lööma Kevor Palumets. Tundus, et pall ületas väravajoone, ent äärekohtunik seda ei lugenud. Paide surve tulemusel saadi lõpuks siiski oma tahtmine 34. minutil, kui Kevin Kauber keerutas palli kastist kaunilt ristnurka! Meie edult mindi ka poolajale.

Teisest poolajast oli mängitud vaid viis minutit kui kalevlased jäid väljakul kollaste kaartide tõttu vähemusse. Hoolimata Paide arvulisest ülekaalust, kasutasid kalevlased ära meie palli eksimuse ning pääsesid 20 meetri pealt pealelöögile- 1:1.

Paide jätkas eduvärava otsingut. 79. minutil sai oma kohtumise teise tabamuse kirja Kauber ning 84. pani ilusa punkti mängule meie Mali ründaja Hadji Drame, kes palliga triblades võttis mitu meest ette ja lõi kolmanda.

Kolme punktiga kindlustati hooaja 12. järjestikune võit ning koht Esiliiga B tabeli tipus.

16. oktoobril kohtub U21 koduväljakul Nõmme Kalju eakaaslastega. Mäng kunstmurustaadionil algab kell 19.00.

Paide LM U21: Mattias Sapp (VV) (K), Muhammed Sanneh, Martin Kase, Abdul Razak Yusif, Joel Kokla, Kevor Palumets, Kevin Kärp, Siim Aer, Ander Ott, Kevin Kauber, Jaagup Luts.
Varus: Rene Merilo, Hadji Drame, Matrix Einer, Rasmus Kallas, Kevin Metso.