Paide Linnameeskonna duubelmeeskond mängis Teise liiga liidrite duellis Viimsi JK duubliga 1:1 viiki. Viimsi staadionil peetud mängus lõi meie värava Eerik Reinsoo.

Duubli peatreeneri Rauno Kaldi sõnul valdas Paide suurema osa ajast palli, kuid avapoolajal jäi ründefaasis teravusest puudu. 50. minutil asus Viimsi JK II juhtima, kui Rene Puhke eksis tagasisööduga ja Ken-Marten Tammeveski sai palli lüüa tühja väravasse.

Pärast kaotusseisu jäämist Paide ärkas ning surve kandis vilja 68. minutil. Puhke tõusis äärekaitsest üles, andis hea palli kasti ning kogenud Eerik Reinsoo viigistas. Natuke oli Priit Raalil võimalus üks-ühele minna Viimsi väravat valvanud Martin Kaalmaga, aga seekord jäi kogemustega Kaalma peale.

Nii Paidel kui Viimsil on nüüd viie mänguga 13 punkti, parem väravate vahe jättis meie meeskonna liidrikohale. 13 punkti peale võib tõusta ka Saue JK Laagri, kes mängib reedel Imaverega. Duubelmeeskonna järgmiseks vastaseks on 1. mail kell 15:00 Paide kunstmurustaadionil Keila JK.

Paide Linnameeskond II: Raiko Mets, Rene Puhke, Andre Mägi, Gerdo Juhkam (46. Carl Tubarik), Mario Saunpere (46. Ander Ott Valge), Chris Lee, Eerik Reinsoo, Marten Saarlas (66. Priit Raal), Andrei Veis (66. Lauri Ellram), Ats Sillaste, Rauno Rikberg. Varus: Morten Pihlak, Rasmus Provornikov, Margus Pahtma.