Paide Linnameeskonna duubelmeeskond edenes Väikestel karikavõistlustel (osalevad klubid teisest liigast neljandani) veerandfinaali, alistades võõrsil Pärnu Jalgpalliklubi lisaajal 4:2.

Mängu alguses kaotusseisu jäänud duubel viigistas 33. minutil tänu Priit Raali tabamusele ning haaras teisel poolajal Lauri Ellrami väravast eduseisu. Teises liigas Paidega konkureeriv Pärnu suutis aga viigistada ja mängu lisaajale viia. Seal said otsustavaks vahetusmehe Marek Tiigi kaks tabamust ja nii jäi penaltiseeria nägemata.

Paide Linnameeskonna duublil on nüüd ees neljanädalane puhkus liigamängudest. Teises liigas on pärast 6. vooru 1:2 kaotust Keilale saadud 9 võitu järjest ja 34 punktiga 39 võimalikust jagatakse Keilaga esikohta. Nõmme Unitedil on koos 32 ja Pärnul 27 silma. 31. juulil mängitakse Imaveres sealse Forssiga.

Pärnu Jalgpalliklubi – Paide Linnameeskond II 2:4 la. (2:2, 1:1)
Väravad: 11. Aleksander Algo, 70. Reimo Madissoo – 33. Priit Raal, 61. Lauri Ellram, 108., 120. Marek Tiik

Paide Linnameeskond II: Raiko Mets, Rene Puhke, Markus Mats Lellsaar, Carl Tubarik, Mario Saunpere, Chris Lee (85. Marek Tiik), Eerik Reinsoo, Martin Saar, Andrei Veis, Priit Raal (95. Kert Kendaru), Lauri Ellram (95. Tanel Tuuleveski). Varus: Igor Rabtšuk