Paide Linnameeskonna duubli kaotusteta seeria Teises liigas sai otsa, kui 6. voorus tuli Paides tunnistada Keila JK 2:1 paremust.

Mäng algas Paidele õnnetult, sest 5. minutil jäädi nigeerlase Emmanuel Odehi värava järel kaotusseisu ja juba 11. minutil tuli teha sunnitud vahetus – õnnetult käe peale kukkunud Volodja Erdei jaoks oli mäng randmeluu murru tõttu lõppenud.

Kuigi kodumeeskonnal oli palju võimalusi, olid hoopis külalised need, kes Meelis Reissi tabamusest 2:0 lõid. Eelviimasel minutil vähendas Rauno Rikberg vahe minimaaseks, kuid viigipunkti päästa siiski ei õnnestunud.

Plusspoolele jäi mängust 15-aastase Kert Kendaru debüüt duubelmeeskonna eest. Kuue vooru järel pudenes Paide Linnameeskond II liigatabelis kuuendaks, kuid tabeli tipp on ülitihe ning liidrist Saue JK Laagrist jäädakse maha vaid kolme silmaga. Järgmisel pühapäeval kell 19:00 ollaksegi liidritega vastamisi Laagri kunstmurustaadionil.

Juba kolmapäeval on duublil võimalus naasta võidulainele, kui Paide kunstmurustaadionil võõrustame Väikeste karikavõistluste mängus kell 18:30 Ambla Vallameeskonda.

Paide LM II koosseis: Raiko Mets, Rene Puhke, Lauri Ellram, Andre Mägi, Mario Saunpere, Chris Lee, Eerik Reinsoo, Ervin Kõll, Volodja Erdei (11. Kert Kendaru), Priit Raal (81. Rasmus Provornikov), Rauno Rikberg. Varus: Igor Rabtšuk, Morten Pihlak, Margus Pahtma, Tanel Tuuleveski.