Paide Linnameeskonna duubelmeeskond sai Teises liiga 16. voorus võõrsil 1:0 jagu Nõmme Unitedist ja tõusis liigatabelis esikohale. Võiduvärava lõi Lauri Ellram.

Duubli viimased mängud olid lõppenud õnnetult, sest kõigepealt kaotati Väikeste karikavõistluste veerandfinaalis koduplatsil Narva Unitedile 2:3 ning seejärel viigistati Teise liiga mängus tabeli lõpuossa kuuluva Tallinna FC Ararat TTÜ-ga 2:2.

Hiljuti Evald Tipneri karikavõistlustel esindusmeeskonnale kõva lahingu andnud Nõmme United suudeti aga vastaste koduväljakul üle mängida tänu Ellrami 53. minuti tabamusele.

Järgmises mängus võõrustab duubel 20. augustil kell 12:00 Paide linnastaadionil Tallinna FC Forzat.

Nõmme United – Paide Linnameeskond II 0:1 (0:0)
Värav: 53. Lauri Ellram

Paide LM II: Raiko Mets, Johannes Kukebal, Markus Mats Lellsaar, Carl Tubarik, Andre Mägi, Chris Lee (70. Marek Tiik), Roman Starikov (87. Mario Saunpere), Eerik Reinsoo, Ander Ott Valge, Priit Raal (46. Volodja Erdei), Lauri Ellram. Varus: Tanel Tuuleveski, Martin Saar