Paide Linnameeskond II sai Teise liiga 21. voorus raske 3:1 võidu Türi Ganvixi üle ning tõusis tabelis esikohale.

Pärast valusaid 2:2 viike Keila JK ja Saue JK Laagriga, kus mõlemas mängus anti käest 2:0 eduseis, näis esikoht olevat juba püüdmatus kauguses. Kahes viimases voorus on senine liider Keila aga vääratanud ja pärast Keila 1:2 kaotust Nõmme Unitedile, oli Paide duubelmeeskonnal hea võimalus esikoht enda kätte võtta.

Mäng liigatabelis 9. kohal paikneva Ganvixiga kujunes raskeks ning vastased juhtisid veel 70. minutil Raido Kanguri avapoolaja väravast 1:0. Järgmise 10 minutiga pööras Paide aga jõuvahekorrad ümber ning tänu Lauri Ellrami, Rauno Rikbergi ja Martin Ustaali väravatele võeti 3:1 võit.

Neli vooru enne hooaja lõppu on Paide duublil 55 puntki, Nõmme United ja Keila JK on kogunud 53 silma. Kuigi Paide mängugraafik on võrreldes konkurentidega lihtsam, ei tohi alahinnata kedagi. 23. voorus 2. oktoobril sõidab meeskond Saaremaale külla FC Kuressaare duublile.

Paide Linnameeskond II – Türi JK Ganvix 3:1 (0:1)
Väravad: 70. Lauri Ellram, 72. Rauno Rikberg, 80. Martin Ustaal – 17. Raido Kangur

Paide Linnameeskond II: Raiko Mets, Rene Puhke, Markus Mats Lellsaar, Carl Tubarik, Lauri Ellram, Chris Lee, Martin Ustaal, Eerik Reinsoo, Silver Neemelo, Rauno Rikberg, Andre Mägi. Varus: Tanel Tuuleveski, Margus Pahtma.