Paide Linnameeskonna duubelmeeskond on kolmandat aastat järjest Teise liiga võitja! Pühapäeval saadi võõrsil 2:0 jagu Tõrva Jalgpalliklubist ja nii on esikoht lääne-lõuna tsoonis voor enne lõppu juba kindel!

Rauno Kaldi juhendatav meeskond haaras eduseisu 47. minutil tänu Rene Puhke väravale, lõppseisu vormistas Eerik Reinsoo kauglöök 75. minutil. Kahel eelmisel hooajal oli Paide Linnameeskond II samuti parim, neil aastatel mängiti põhja-ida tsoonis.

Ühe kaotuse ja nelja viigi kõrval 20 võitu teeninud Paide LM II on viimases voorus 23. oktoobril algusega kell 15.00 Paide linnastaadionil vastamisi Rummu Dünamoga. Seejärel ootab ees liigavõitja selgitamine põhja-ida tsooni tänavuse parima Tartu Merkuuriga.

Paide LM II tänane koosseis: Raiko Mets, Johannes Kukebal, Markus Mats Lellsaar, Carl Tubarik, Andre Mägi, Roman Starikov, Eerik Reinsoo, Lauri Ellram (75. Tanel Tuuleveski), Margus Pahtma (73. Kert Kendaru), Rene Puhke, Marten Saarlas.