Paide Linnameeskonna duubelmeeskond sai sel nädalal kaks kindlat võitu – esmalt alistati kolmapäeval Väikeste karikavõistluste 1/32 finaalis Ambla Vallameeskond 5:2 ning seejärel oldi pühapäeval Teises liigas 3:0 üle liidrikoha kaotanud Saue JK Laagrist.

Karikamängus avas Ervin Kõll skoori juba avaminutil ning 29. minutil lõi Priit Raal teise värava. Seejärel vähendas Rakvere Tarva legend Sergei Akimov vahe minimaalseks ja mänguskoor püsis pingeline 72. minutini. Mängu saatuse otsustasid Marten Saarlase kaks tabamust nelja minuti sees ning lõppskoori 5:2 vormistas 88. minutil Kõll. Loosi tahtel võõrustab duubelmeeskond 1/16 finaalis Lasnamäe FC Ajaxit.

Teises liigas oldi vastamisi liidrikohta hoidnud Saue JK Laagriga, kelle vastu tehti võõrsil sotid selgeks juba avapoolajaga. Skoori avas heas hoos Saarlas, teise värava lõi Ander Ott Valge ning vaheajale mindi Andre Mägi penalti järel juba seisult 3:0. Teisel poolajal väravalisa enam ei tulnud. Paide poolelt teenis kahe hoiatuskaardi eest punase Morten Pihlak, kodumeeskond Saue JK Laagri lõpetas mängu aga suisa üheksakesi.

Tabel on väga tihe – 18 punkti on Nõmme Unitedil, Pärnu Jalgpalliklubil ja Keila Jalgpalliklubil. Paide Linnameeskond II tõusis 16 punktiga neljandaks. Järgmisel pühapäeval on võimalik liigatabelis veelgi tõusta, sest kell 15:00 võõrustatakse Pärnu Jalgpalliklubi.