Paide Linnameeskond kasvatas edu lähimate jälitajate, FCI Levadia ja Nõmme Kalju vahel veelgi, kui koduväljakul saadi seisuga 6:2 jagu FC Kuressaarest. Kübaratrikiga hiilgas Edgar Tur. Oma esimesed Premium liiga minutit teenis meie noortesüsteemi kasvandik Jaagup Luts, lisaks täitus meie väravavahil Mait Toomil 250-s Premium liiga mäng.

Kui poolajapausile mindi Edgar Turi kahest löödud värava eduseisult, siis mängu teine poolaeg kujunes Paide kunstmurustaadionil tõeliseks tulevärgiks.

Esmalt said kuressaarlased kätte auvärava, millele 10 minutit hiljem vastas Paide kolmandaga Deabeas. Külalised vastust võlgu ei jäänud, ning vaid kaks minutit hiljem oli seis tablool 3:2.

Rohkem Paide platsil enam sõna ei andud. Järgmise veerandtunni jooksul saadeti vastaste võrku lausa kolm palli. 72. minutil Edrisa Lubega, 84. minutil sai kindla penalti realiseerimise järel kirja kübaratriki Tur ning 87. minutil lõi vahetustest mängu sekkunud Kevin Kauber Paide 6:2 võiduvärava!

Esindusmeeskonda on järgmisel nädalal ees ootamas kaks tähtsat mängu! Kolmapäeval, 4. novembril võõrustatakse algusega kell 18.00 Tipneri karikavõistluste 1/8 finaalis Viljandi JK Tuleviku. Pühapäeval madistatakse kell 13:00 algavas kohtumises Narva Transiga.

Paide: Mait Toom, Joseph Saliste, Abdul Razak Yusif, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh, Karl Mööl, Sergei Mošnikov (86. Sander Sinilaid), Hadji Drame, Deabeas, Edrisa Lubega (73. Kevin Kauber), Edgar Tur (86. Jaagup Luts).
Varus: Marten Ritson, Andre Frolov, Martin Kase, Sander Sinilaid, Siim Aer, Kevin Kauber, Jaagup Luts.