Paide Linnameeskond alistas võõrsil Premium liiga 31. vooru võitluslikus ja tulises kohtumises Narva Transi 1:0, üliolulise värava lõi Edgar Tur.

See, et mängud Narvaga on sel hooajal olnud väga võrdsed, näitab ka see, et neljast peetud kohtumisest kolm on lõppenud Paide 1:0 võiduga ning korra on meeskonnad omavahel leppinud 0:0 viigiga.

Kohtumine Narva Kalev-Fama kunstmurustaadionil algas vastaste poolt kontrollivamana, ent mida aeg edasi, seda enam sai Paide mängu sisse, mis päädisid ka mitmete olukordade loomistega, ent vastaste väravavaht Marko Meerits oli oma ülesannete kõrgusel ja tõrjus Paide püüdlused. Avapoolaja tulisust ilmestas ka asjaolu, et peakohtunik pidi näitama nelja kollast kaart.

Teisel poolajal jätkus võitluslik andmine, kus lõpuks pani oma sõna maksma ääreründesse tõstetud Edgar Tur, kes 70. minutil Sander Sinilaidi söödu järel pääses vasaku jalaga löögile, pall võttis vastaste mängijast rikošeti ja lendas Meeritsa selja taha- 1:0! Turi jaoks oli see Paide eest selle hooaja esimene värav, Sinilaid sai 9 värava kõrvale kirja esimese väravasöödu.

Avaväravast hoogu juurde saanud Paide asus kohtumist domineerima, narvalased tekitasid küll paar teravat olukorda, ent Mait Toom kontrollis olukorda.

Lisaks väärtuslikele võidupunktidele sai tänases mängus oma selle hooaja esimesed Premium liiga mänguminutid kirja Siim Luts ja väljakule naasis taas peale lühikest vigastusepausi Tarmo Neemelo.

Paide jätkab tabelis 68 punktiga kolmandal kohal. 6. oktoobril ootab koduväljakul ees põhimõtteline lahing kolmanda koha eest Nõmme Kaljuga.

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga, Edgar Tur, Bruno Caprioli (81. Siim Luts), Andre Frolov, Sander Sinilaid, Yann Michael Yao, Henri Välja (67. Muhammed Sanneh), Ander Ott Valge (71. Tarmo Neemelo).
Varus: Mattias Sapp, Muhammed Sanneh, Patrick Sylva, Siim Luts, Tarmo Neemelo.