Paide Linnameeskonna U21 debüüt Esiliigas lõppes 1:2 kaotusega Levadia eakaaslastele. Mängule vajutas pitseri kogu kohtumise väldanud tihe lumesadu, mistõttu jalgpalli asemel nähti pigem uisutamist.

Levadia U21 asus mängu Paides 1:0 juhtima 8.minutil, mis skoori avas Amar Yunis Abdallah. Kogu ülejäänud avapoolaja oli Paide U21 suures mängulises ülekaalus, kuid ei Camaral, Palumetsal ega Kelemendil ei õnnestunud häid võimalusi realiseerida.

Teine poolaeg toimus juba veelgi paksema lume sees ja oli rohkem müramine kui sport. 79. minutil lõi külaliste Nevil Krimm 2:0.

Paide sai auvärava siiski kätte kui kolmandal üleminutil lõi klubi ajaloo esimese U21 värava Esiliigas 16-aastane Simon Usar.

Esiliiga 2.voorus on meie poisid laupäeval Tallinnas vastamisi Flora duubliga.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Hadji Drame, Martin Kase, Sekou Amadou Camara, Matrix Einer, Siim Aer, Jaagup Luts, Marten Henrik Kelemet, Kevor Palumets.

Varus: Mait-Markus Hanson, Kevin Kärp, Kevin Joshua Kanne, Simon Usar, Jander Poolma.