Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 20. voorus 0:1 kaotusseisust FC Kuressaare, skoori tegid 16-aastane Henri Välja ja Ander Ott Valge.

30-kraadises leitsakus toimunud matši asus 16. minutil juhtima külalismeeskond, kui 25 meetrilt keerutas karistuslöögi lati alla Sander Laht. Kuigi Paide domineeris suurema osa avapoolajast, ei suudetud saarlaste tugevat kaitset lahti muukida.

Teise poolaja algus oli kodupubliku jaoks suurepärane – kohe avaminutil mängis Tarmo Neemelo Välja vabaks ja alles oma neljandat Premium liiga mängu tegev noormees lükkas palli võrku! Kolm minutit hiljem tegi hea eeltöö 17-aastane Kristofer Piht ning Valge viis Paide juhtima!!!

Paide ülekaal jätkus, kuid mida lõpuvile poole, seda ohtlikumaks läksid ka Kuressaare meeste kontrad. 80. minutil oli kodumeeskonnal õnne, kui hullemast päästis meid väravalatt.

Paidel on nüüd 20 vooruga 23 punkti ning vahe Tammeka ja viienda kohaga on kolm silma. Järgmisel laupäeval sõidab meeskond külla Narva Transile, kelle vastu on mängukeelu alt tagasi Sander Sinilaid ning oma debüüdi võib teha Levadiast liitunud Pavel Dõmov.

Paide Linnameeskond – FC Kuressaare  2:1 (0:1)