Paide Linnameeskonna toetajate ringi lisandus terastoodete impordi ja müügiga tegelev ettevõte Exmet OÜ, kellest sai Järvamaa esindusklubi uus suurtoetaja.

Exmet on üks suurematest terase edasimüüjatest regioonis ja gruppi kuuluvad ka tootmisettevõtted Exmet RSE, Exmet Services ja Exmet PA, kelle toodang on peamiselt suunatud Skandinaavia turule.

Exmet impordib terasest, roostevabast terasest ja alumiiniumist tooteid enam kui 50 erinevast tehasest, millest suuremad asuvad Saksamaal, Itaalias, Poolas, Tšehhis, Venemaal ja Ukrainas. Suurem osa kaubast, milleks on üle 1000 nimetuse erinevaid metalltooteid, tarnitakse Balti turule ja Põhjamaadesse.

Paide Linnameeskonna esindusmeeskond lõpetas 2020. aasta Premium liiga hooaja teise kohaga, hetkel ollakse liigatabelis kolmandal positsioonil. Klubi noortetöö ulatub üle kogu Järvamaa, kus seitsmes erinevas treeningkeskuses treenib ligi 400 poissi ja tüdrukut.

Paide Linnameeskonna president Veiko Veskimäe: „Exmeti asumine klubi suurtoetajaks on meie jaoks suur kompliment. Olles ise tegev ehitusvaldkonnas saan kinnitada, et tegu on oma valdkonna vaieldamatu tipuga kogu regioonis. Exmet on hea näide sellest, et omades ambitsioonikat visiooni, professionaalset meeskonda ja kasutades maailmatasemel tipptehnoloogiat, on kohalikel ettevõtetel võimalik väga edukalt konkureerida ka välisturgudel.

Ambitsioonikad oleme me ka klubina, soovime mängida kõrgeimate kohtade eest nii koduses Premium Liigas kui olla edukad Euroopas. Samas peame vähemalt sama oluliseks, et tippjalgpallurite kõrval sirguvad meie treeninggruppidest terved ja särasilmsed Eesti kodanikud. Tänan siinkohal nii Exmeti, kui kõiki teisi meie toetajaid, kes on aidanud meil nii klubi kui sporti laiemalt arendada.”

Exmet OÜ juhatuse liige Andres Sonn: „Exmet on teinud viimastel aastatel väga mahukaid investeeringuid lao- ja tootmispindade suurendamiseks, tipptasemel tehnoloogiasse ja tarkvarasse, et olla meie ägedatele klientidele ehitussektoris ja masinaehituses nende arengut toetav koostööpartner. Ettevõtte suurimaks varaks pean siiski ettevõttes töötavaid professionaalseid ja andekaid inimesi, kellest eelkõige sõltub ettevõtte võimekus saavutada seatud eesmärke. Oma ettevõtmistesse investeerimise kõrval peame kindlasti oluliseks ka ühiskonda ja kultuuri tagasipanustamist. Paide Linnameeskonna toetamine on üks selline võimalus, kuna meie väärtused on sarnased ja klubis tehtav töö noortesüsteemist esindusmeeskonnani välja on süstemaatiline, järjepidev ning ambitsioonikas.”

Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee