Sel laupäeval 21. mail kell 19.00 mängib meie esindusmeeskond oma ajaloo teises Evald Tipneri karikafinaalis, kus lisaks karikavõitja tiitlile mängus ka tänavune Euroopa konverentsiliiga kvalifikatsiooniturniiri koht. Meie vastaseks laupäevases mängus Tallinnas, A. Le Coq Arenal on Nõmme Kalju. 

Meie klubi suureks pidupäevaks paneme meie kogukonnale ning fännidele käima tasuta eribussid Tallinna ja tagasi. Kõigile bussiga Tallinna tulijatele on ette nähtud ka tasuta pilet mängule.

Bussid väljuvad:

  • Paide Muusika- ja Teatrimaja eest kell 16.30
  • Türi Konsumi parklast kell 16.30
  • Koeru bussijaamast kell 16.00, sealt sõidab buss läbi Järva-Jaani (peatus keskväljakul ~16.15) ning Roosna-Alliku (peatus bussipeatuses ~16.30), kust võetakse peale sealsed fännid

Meie klubis treenivate ja karikafinaalile sõita soovivate laste info koguvad kokku meie tublid treenerid. Head lapsevanemad, teile on ülejäänud pereliikmete jaoks saadetud infokiri Sportlyzerisse!

Kõigil meie fännidel ja nende sõpradel-pereliikmetel, kes klubis ei treeni, palume aga anda oma tasuta bussile tuleku soovist teada, täites lühike registreerimisvorm, mille leiate aadressilt https://bit.ly/3wmQQnv

Registreerimise tähtaeg on REEDE 20. MAI KELL 12.00. Pane tähele, et paneme käima nii palju busse, kui vajalik, kedagi maha ei jäta, ent registreerimistähtaja sulgudes me kohti juurde luua ei saa.

Tallinnasse A. Le Coq Arenale saabumise järel ootab teid ees meie kogukonnajuht Maarja, kellega koos liigutakse staadionile. Paide Linnameeskonna fännidele on eraldatud rahvusstaadioni põhjatribüün, kus saame mõnusasti koos olla, omasid toetada ja mürtsu teha! Avatud on fännikauba müügipunkt ning toitlustus on A. Le Coq Arena galeriis Amps Cateringi müügipunktides. Kindlasti julgustame kõiki võtma kaasa lippe, panema kaela Paide Linnameeskonna sallid ja selga meie klubi värvides särgid.

NB! Omal käel Tallinna tulijad saavad tasuta piletid kätte A. Le Coq Arena bussiparklast, ajavahemikul 17.45-18.00, need jagab soovijatele laiali kogukonnajuht Maarja.

Näeme Tallinnas! Toome Tipneri karika Paidesse!