Ebaõnnestunud Premium Liiga 18. voorus sai läbi Paide Linnameeskonna kolmemänguline võiduseeria, kui A. Le Coq Arenal tuli vastu võtta mõru 1:4 kaotus FC Florale.

39. minutil viis Yann Michael Yao oma suurepärase jooksu tulemusel küll Paide juhtima, ent eduseis kestis vaid neli minutit. Teisel poolajal oli Paidel raskusi mängu käima saamise ja ideede realiseerimisega, mille tulemusel kasvatasid vastased oma eduseisu veelgi, neist viimane oli kahjuks Joel Kokla õnnetu omavärav.

Positiivse noodi poolelt on tagasi Kristofer Piht, kes peale pikka vigastusepausi sekkus täna vahetusest mängu ja sai kirja oma selle hooaja esimesed mänguminutid!

Paide on 18 vooruga teeninud tabelisse 36 punkti, jäädes hetkel kolmandal kohal paiknevast Nõmme Kaljust maha 2, FCI Levadiast 8 ja tabeliliidrist FC Florast 10 punktiga. Omakorda edastame tabeli viiendat, Narva Transi 17 punktiga.

Järgmisena ootab meid kodumäng FC Kuressaarega 5. juulil. Mängu avavile kõlab Paide Linnastaadionil kell 19.00.

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Mikel Gurrutxaga, Kristjan Pelt, Andre Frolov, Sören Kaldma (46. Joel Kokla), Sander Sinilaid, Yann Michael Yao, Alassana Jatta, Henri Välja (83. Kristofer Piht), Tarmo Neemelo (46. Ander Ott Valge).
Varus: Mattias Sapp, Martin Kase, Tanel Neubauer, Joel Kokla, Ander Ott Valge, Kristofer Piht.