Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 25. voorus kodupubliku toel külla sõitnud Maardu Linnameeskonna 5:0. Kohtumises näitas suurepärast minekut  17-aastane keskpoolkaitsja Henri Välja, kes sai kirja kaks väravat ja kolm väravasöötu!

Paide asus kohtumist juhtima vaid 94. sekundit peale avavile kõlamist. Algselt läks värav kirja Väljale, kes hiljem loovutas tabamuse kapten Andre Frolovile, kes viimasena palli varbaga puutus.

13. minutil lõi Välja terava kauglöögi, mis võttis vastaste kaitsjast rikošeti ja lendas kaarega üle Maardu puuriluku otse väravasse. 40. minutil teenis Ander Ott Valge penalti, kui ta määruste vastaselt kastis maha tõmmati. Penaltit asus lööma Välja, kes ilma probleemideta tabloole 3:0 tõi.

Teist poolaega alustas Paide taaskord kiire väravaga. Muhammed Sanneh andis kastis söödu Väljale, kelle löök ebaõnnestus, ent mees õigel kohal- Karl Mööl lükkas palli vaevata võrku ja sai selle tabamusega kirja oma hooaja teise värava!

Kirss tordil oli 90. minuti Välja kiire karistuslöögi lahti mängimine, mille tulemusel tõi tabloole võidunumbrid 5:0 ja oma hooaja esimese Premium liiga värava kirja saanud Kristofer Piht.

25. vooruga on Paide tabelisse kogunud 52 punkti, mis ületab eelmisel hooajal kogutud punktisaldot ühe punktiga. Nõmme Kalju jääb meist kahe vähem peetud kohtumisega maha 5 punktiga. Tabelis hoiab teist kohta FCI Levadia ning esikohta 61. punktiga FC Flora, keda võõrustame 1. septembri kodumängus.

Järgmisena ootab meid kolmapäeval ees võõrsilmäng Tallinna Kaleviga, millele väljub ka meie fännibuss.

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Martin Kase, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh, Bruno Caprioli, Andre Frolov (59. Sander Sinilaid), Henri Välja, Yann Michael Yao, Edgar Tur (74. Patrick Sylva), Ander Ott Valge (64. Kristofer Piht).
Varus: Mattias Sapp, Siim Aer, Joel Kokla, Sören Kaldma, Sander Sinilaid, Patrick Sylva, Kristofer Piht.