Möödunud nädalavahetus tõi vöört punktilisa nii esindusmeeskonnale kui U-21 võistkonnale, kes alistasid vastavalt Premium liigas Tartu Tammeka 6:3 ning esiliigas Viimsi JK 1:0. Premium liiga mängus säras Herol Riiberg kübaratrikiga. FOTO: Liisi Troska (EJL)

Paide linnastaadionil peetud kohtumine algas Linnameeskonna jaoks külma dušiga, kui Tammeka juba kümnendal minutil penalti teenis ja Kevin Mätas selle kindlalt realiseeris. Paide reageeris penaltile parimal võimalikul moel, haarates mänguohjad endale ning juba 16 minutit hiljem oli seis 3:1 Paide kasuks, kui väravad said kirja Andre Frolov, Siim Luts ja Karl Mööl.

Paraku lasti Tammeka mängu tagasi, kui Carl Robert Mägimets 37. minutil täpse kauglöögiga vahe taas minimaalseks vähendas ning kaks minutit hiljem Artur Uljanov karistuslöögist viigi jalule seadis.

Pärast 3:3 lõppenud poolaega tegi Linnameeskond vajalikud korrektuurid väga kiiresti ja konkreetselt. 53. minutil realiseeris Herol penalti, kui Silver Alex Kelder karistusalas maha sikutati. Viis minutit hiljem tegi Herol seisuks juba 5:3 ning 68. minutil juba 6:3. Herolile 12 minutiga kübaratrikk ning Tammeka osaks jäid teisel poolajal harvad rünnakuüritused ja paar üle värava lennanud pealelööki.

Et samas voorus viigistas Nõmme Kalju 3:3 Pärnu Vaprusega ja järgmisel päeval komistasid nii FCI Levadia, kes kaotas 1:2 FC Kuressaarele kui Tallinna FC Flora, kes viigistas 1:1 Tallinna Kaleviga, jagavad jooksvas Premium liiga tabelis kohti 3 kuni 6 koguni neli võrdsetel punktidel meeskonda.

Linnameeskonna järgmine voor viib paidekad Narva, kus 27. augustil kell 17.00 kohtutakse sealse Transiga.

Duublile kullahinnas võit

Esiliiga järjekordses voorus lõpetas Linnameeskonna U21 küll võõrsilmängu esiliiga kolmandat kohta hoidva Viimsi JK vastu vähemuses, ent Siim Aeru 32. minutil suurepärase avanemise järel löödud 1:0 juhtvärav jäi püsima mängu lõpuni ning U21 võttis taas väärtuslikke punkte. Viimasest viiest mängust on Kalmer Klettenbergi hoolealused nüüd kogunud kümme punkti, vähendades vahe seitsmendal tabelireal paikneva FC Elvaga vaid kahele punktile.

Kummalised sündmused leidsid aset mängu 64. minutil, kui meeskonna füsioterapeut Raiko Karpovit ründas vastaste treener Martin Kaalma. Kohtunik otsustas mõlemat osapoolt karistada punase kaardiga ning Linnameeskonna U21 pidi mängu pidama lõpuni ilma meditsiinitöötajata pingil.

U21 peab oma järgmise kohtumise samuti võõrsil, kui 26. augustil kell 15.30 mängitakse Lasnamäe FC Tallinnaga.