Ilmaolude tõttu, mis ei luba Premium liiga hooajaga startida plaanipäraselt, peetakse eeloleval pühapäeval kõrgliiga avavoor planeeritud võõrsilmängu asemel Paide Linnameeskonna kodukohtumisena: võõrustame Narva Transi 5. märtsil kell 14.00 Paide kunstmurustaadionil.

Et Narva Trans ei ole võimeline tagama mängu pidamiseks vajalikke tingimusi Fama staadionil, otsustati kohtumine üle tuua Paidesse ning muuta Linnameeskonna kodumänguks.

Hooaja esimesel kodumängul tervitame teid tasuta kuma tee ja pehmete istumisalustega ning meeskond toob kodulinna inimestele vaatamiseks kaasa möödunud nädalavahetusel Tallinnas võidetud Eesti Superkarika, mis pannakse kogu mängu ajaks staadionile välja, et iga soovija saaks seda vaadata, katsuda ja sellega pilti teha.

Pileti kohtumisele saad mugavalt osta Piletitaskust, KLIKI SIIA! Piletitaskust ostetud piletiga staadionile tulles ei pea sa seisma järjekorras ning saad staadionile siseneda kiirelt ja mugavalt eraldi sissepääsu kaudu, et siis otse tribüünile, puhvetisse või karikat imetlema suunduda!

Tule oma meeskonnale kaasa elama, võtame üheskoos hooaja esimesest kodumängust ka esimese võidu!