Paide Linnameeskond pidi Premium liigas vastu võtma hooaja suurima kaotuse, jäädes kodupubliku ees 1:4 alla FC Infonetile.

Mängu algus oli Paide jaoks imeline, sest Timo Lombi audiviske suunas peaga värava alla Martin Kase, löögile pääses Mark Oliver Roosnupp, kelle poolt teele saadetud pall ületas väravajoone. Selleks hetkeks oli avavilest kulunud napid 80 sekundit!

Kahjuks ei kestnud eduseis kaua – juba 10. minutil Infonet viigistas Aleksandr Volodini iluväravast – Volodin mängis end paremal äärel vabaks, saatis terava nurga alt palli teele ning see üllatas ka Kert Kütti Paide väravas.

Infonet jätkas agressiivselt ning võttis initsiatiivi selgelt enda kätte. 29. minutil eksis Joosep Juha vastaste väravavahi pika palli situatsioonis, mille järel Nikolai Mašitšev pääses läbi ning kogenud mängumehe löök viis külalised 2:1 juhtima. Mõned võimalused kodumeeskonnal siiski tekkisid, kuid Novopašini ja Zahovaiko löögid suurt ohtu ei kujutanud.

Paide lootus mängu päästa sai tagasilöögi juba 51. minutil. Mašitšev keerutas kasti vasakus ääres Paide kaitsjate jalad sõlme, andis suurepärase tsenderduse ning Aleksandr Kulinitši pealeöök oli Kütile püüdmatu.

63. minuti järel ei olnud võitjas enam kahtlust – Jevgeni Harin mängis paremal äärel Taavi Rähna üle ning mullu hooaja teises pooles Paidet esindanud Artur Rättel pani rünnakule punkti – 4:1. Päris lõpuvile eel oli Paidel hea võimalus üks tagasi lüüa, kui vahetusmehed Tomson ja Sinilaid kombineerisid kenasti, kuid Sinilaiu pealöök lendas napilt üle lati.

Paidel pole kaua aega põhjust nukrutseda, sest juba reedel 13. mail on uus kodumäng, kus võõrustame Rakvere Tarvast. Paide linnastaadionil pannakse pall mängu kell 19:00.

Paide Linnameeskond – Tallinna FC Infonet  1:4 (1:2)
2. Mark Oliver Roosnupp – 10. Aleksandr Volodin, 29. Nikolai Mašitšev, 52. Aleksandr Kulinitš, 63. Artur Rättel

Hoiatused: 46. Nikita Novopašin, 79. Martin Ustaal, 87. Lauri Varendi – 45+2. Ofosu Appiah, 68. Pavel Dõmov
Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.