Premium liiga hooaja eelviimases kohtumises pidi Paide Linnameeskond tunnistama tänavu meistritiitli kindlustanud FC Flora 7:1 paremust.

Kui mäng Paide kunstmurustaadionil algas meie jaoks rõõmsalt- 13. minutil saatis floralaste väravavõrku oma hooaja kaheksanda tabamuse Deabeas, kes võttis omaks Edgar Turi tsenderuse ning lahendas olukorra 1:0, siis poolajale mindi juba 2:1 vastaste eduseisult.

Teine kolmveerand kulges aga tõeliseks košmaariks, kus mängu saatus otsustati 19 minutiga, mil meie nooruke 19-aastane väravavaht Mattias Sapp, kes sel hooajal sai kirja oma kolmanda mängu Premium liigas, pidi selja tagant korjama neli palli. 86 minutil suurendas Flora skoori veel 7:1.

Hooaeg pole veel läbi! Pühapäeval, 6. detsembril teeme hooaja viimase pingutuse, kui koduväljakul kohtume Nõmme Kaljuga.
Paide: Mattias Sapp, Joseph Saliste, Abdul Razak Yusif, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh (63. Siim Aer), Karl Mööl, Deabeas Nii Klu Owosu Sekyere, Andre Frolov (60. Hadji Drame), Sergei Mošnikov, Edgar Tur (57. Siim Luts), Henri Anier.Varus: Mait Toom, Hadji Drame, Martin Kase, Sander Sinilaid, Siim Luts, Siim Aer, Kevor Palumets.