Paide Linnameeskond alistas hooaja esimeses kodumurul peetud lahingus külla sõitnud Tartu Tammeka 2:1, võiduvärava lõi vigastusepausi järel combebacki teinud Alassana Jatta 85. minutil.

Mäng üsnagi raskel muruplatsil algas luuravalt, aga 18. minutil avas skoori Yann Yao, kes Henri Välja poolt teele saadetud hea karistuslöögi suunas peaga vastaste väravavõrku.

Edasi jätkus kohtumine tuliselt. Neli minutit peale meie esimest väravat, viigistas Tammeka poolkaitsja Mihkel Järviste seisu. Minut hiljem eksis Mikel Gurrutxaga kaitses, kaotades palli vastastele, aga õnneks tabas Artur Uljanov täiesti vabas positsioonis posti. Meie hea võimalus saabus 36. minutil, kui Yao söötis palli Andre Frolovile, kahjuks lendas pall vastu latti.

64. minutil sekkus mängu pooleteistkuu pikkuse vigastuspausi järel meie ründaja Alassana Jatta, kes näitas, et eemalolek palliplatsilt on isu väravate vastu vaid kasvatanud. Oma hooaja kolmanda tabamuse sai ründaja kätte 85. minutil. Muhammed Sannehi poolt antud heast söödust, virutas Jatta palli karistusalas otse väravavõrku!

Paide jätkab kolmanda koha kursil, 11. mänguga on tabelisse teenitud suurepärased 23 punkti, millest kirja on saadud 7 võitu, kaks viiki ja kaotust, väravate vahe on 15:6.

Järgmisena ootab meid reedel, 24. mail võõrsil kohtumine Tallinna Kaleviga. Sellele mängule sõidab ka meie fännibuss! Täpsem info ilmub peagi, hoidke meie Facebooki lehel silm peal.