Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond ja Järva Tarbijate Ühistu pikendasid 2015. aastal sõlmitud koostöölepingut, mille tulemusena jätkab Järva Tarbijate Ühistu jalgpalliklubi noortetöö peatoetajana aastatel 2018-2020.

Paide Linnameeskonna president Veiko Veskimäe: „Pika ajalooga ja kohalikus kogukonnas tööandjana väga olulist rolli mängiva Järvamaa ettevõtte toetus on meile väga oluline ja koostöölepingu pikendamine annab meile ja jõudu ja kindlust, et oleme õigel teel. Kolme esimese koostööaasta jooksul on Paide Linnameeskonna noortesüsteem tublisti laienenud, pakkudes jalgpallitreeningute võimalusi ka Türi, Järva-Jaani ja Aravete lastele.“

Järva Tarbijate Ühistu alustas tegevust aastal 1911, mil loodi Paide Kaubatarvitajate Ühisus “IWA”. Tänase nime sai ühistu endale 1992. aastal. Ühistu tegutseb Järvamaal, Lääne-Viirumaal, Ida-Virumaal, Harjumaal ja Tartumaal. Täna on ühistul kokku 770 töötajat, 3941 liiget ehk klientomanikku ning 43 müügi-ja teenindusüksust, sh Coop Maksimarketid, Coop Konsumid, Coop väikepoed ja tööstuskauplused. Lisaks jaekaubandusele tegeleb Järva Tarbijate Ühistu veel toitlustamisega.

Paide Linnameeskond on Järvamaa ja Kesk-Eesti juhtiv jalgpalliklubi, kel on tervet Järvamaad katvas noortesüsteemis treenimas pea 400 noort ja last. Klubi viib Paide kõrval jalgpallitreeninguid läbi Türil, Koerus, Järva-Jaanis, Aravetel ja Tapal. Klubi esindusmeeskond mängib alates 2009. aastast jalgpalli Premium liigas.