Premium liiga teise ringi avamäng ehk kümnes voor viis Paide Linnameeskonna võõrsile: Tallinnas Sportland Arenal peetud kohtumises FCI Levadiaga tuli täielikult ebaõnnestunud avapoolajal löödud väravate tõttu vastu võtta 0:2 kaotus. FOTO: Katariina Peetson (EJL).

Esimesel kolmveerandtunnil tuli publikul olla tunnistajaks väga kahvatut esitust pakkunud Linnameeskonna tegutsemisele. Alla jäädi väljakuperemeestele igas elemendis, ennekõike aga põruti kaitsetöös. Enne pooltunni täitumist mängukellal teenis Levadia kolm ohtlikku standardolukorda, millest kaks suudeti väravaks vormistada. 20. minutil pääses Vukashin Latinovic nurgalöögi järel viiekasti joonelt täiesti segamatult peaga löögile ning tegi seisuks 1:0. Mingil põhjusel on too värav ametlikus protokollis märgitud Joseph Saliste omaväravaks.

Vaid kaheksa minutit hiljem sai Latinovic kirja teise tabamuse, kui realiseeris karistusala nurga lähistelt antud trahvilöögi.

Teisele poolajale tuli küll oluliselt teravam, näljasem ja ohtlikum Paide, ent väravavõimaluste tekitamine kulges endiselt visalt. Kogu mängu kõige ohtlikumaks olukorraks jäi Robi Saarma läbimurre paremalt äärelt ning tema Levadia väravavahi poolt tõrjutud tugev pealelöök. Poolvõimalusi suudeti küll ehitada veelgi, ent samal ajal tuli pidevalt tegeleda Levadia vasturünnakute tõrjumisega.

Lõpuvile kõlades pidi Linnameeskond tunnistama, et võidpõud jätkub ning viimasest viiest voorust teenitud kahe viigipunkti kõrvale tuli vastu võtta kolmas kaotus.

Pühapäeval 7. mail sõidab Paide esindus Saaremaale, et sealse FC Kuressaare vastu 11. vooru kohtumine maha pidada. Mängu avavile Kuressaare kunstmurustaadionil kõlab kell 12.30.