Paide Linnameeskond U21 alistas Esiliiga 4 voorus võõrsil teise poolaja väravatest Tallinna Kalevi seisuga 2:0 ning tõusis tabelis liidriks.

Avapoolaeg Sportland Arenal kujunes üsna võrdne-võrdsega mänguks. Paide kontrollis ja pressis mängu rohkem, ent 45 minuti lõppedes tuli leppida väravateta viigiga.

Teisele poolajale tuli Paide peale isukamalt. Tee teise järjestikkuse võiduni sillutas 50. minutil Kevin Kärp. Vahetusest mängu sekkunud Hadji Drame leidis hea sööduga Kärbi, kes palli väravasse toimetas. Kindla võidumõttega U21 jätkas eduvärva otsingut. 79. minutil oli Paide võiduvärava autoriks Jaagup Luts.

Järgmisena ootab meie U21 poisse ees kohtumine Tartu JK Tammeka eakaaslastega reedel, 21. mail.

Paide LM U21: Mait Toom, Kevin Metso, Sander Sinilaid (46. Sten- Erik Tamme), Kristjan Pelt, Siim Aer, Kevin Kärp, Jander Poolma, Marten Henrik Kelement (73. Sander Soo), Matrix Einer (70. Simon Usar), Raimond Eino (46. Hadji Drame), Jaagup Luts.

Varus: Mait Markus Hanson, Hadji Drame, Sander Soo, Simon Usar, Sten-Erik Tamme.