Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 13. voorus tunnistama Nõmme Kalju 0:2 paremust, mis ühtlasi lõpetas kodumeeskonna neljamängulise võiduseeria.

Kalju läks kohtumist juhtima 40. minutil meie õnnetust omaväravast, kui kastis toimunud segaduse tõttu põrkas pall Kristjan Peldist väravasse. 75. minutil suurendas Robert Kirss standardolukorrast edu veelgi.

Edasi kulges mäng meie poolt tuliselt- 85. minutil teenis Karl Mööl kollase, mis tähendab seda, et järgmise mängu jätab ta kaartide tõttu vahele. Veel minut enne normaalaja lõppu teenisid külalised penalti, mille Mait Toom edukalt tõrjus.

Peab tõdema, et seekord oli tiitlikaitsja meist parem. Pead norgu ei lase ja juba sellel pühapäeval sõidame Tallinnasse, et võtta FCI Levadialt revanš! Toimumas on ka fännireis, lisainfo sõidukohta laekub homme!