Paide Linnameeskond U21 tuli Esiliiga 21. voorus võõrsil peetud kohtumises Tallinna Kalevi vastu kaotusseisust välja, lõpetades kohtumise 3:3 viigiga.

Meie poisid asusid mängu kiirelt juhtima 5 minutil, kui Hadji Drame tsenderduse võttis vastu Kristofer Piht, andes söödu edasi Kevin Metsole, kes karistusala tagant võimsa pommlöögiga värava vormistas.

Kalevil piisas ühest võimalusest, et viigivärav 11. minutil saada, poolajale mindi juba 3:1 vastaste eduseisult. Ent kaua see seis ei püsinud, sest teisele poolajale tulles oli Paidel kindel tahe kaardid enda kasuks pöörata.

Oma esimese värava Paide värvides sai 52. minutil kirja Foday Trawally, kes palli värava ees võrku toimetas. Viigipunkti haistnud Paide survestas veelgi enam, mis viis edule 85. minutil kui vahetusest mängu sekkunud Matrix Einer kastijoonelt palli tagumisse posti saatis! Saadud magusa viigipunkti toel on hea minna järgmisele Esiliiga kohtumisele, mis leiab aset juba 18. septembril, kui võõrsil minnakse vastamisi FC Nõmme United meeskonnaga.

Paide LM U21 koosseis: Mait-Markus Hanson, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Kristofer Piht, Hadji Drame, Foday Trawally (64. Matrix Einer), Siim Aer (64. Sander Soo), Rasmus Kallas, Kevin Metso, Marten Henrik Kelement, Kevor Palumets.

Varus: Matrix Einer, Sander Soo.