Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 14. voorus koduväljakul vastu võtma kibeda kaotuse, kui kohtumise üleminutitel jäädi 0:1 alla Viljandi Tulevikule.

Pitser Paide mängule asetus juba kohtumise 4. minutil, kui meie kaitsja Ishaku Konda teenis rumala vea eest otse punase. Ühtlasi tähendab see seda, et Konda jätab vahele järgmisel nädalal toimuva kohtumise Pärnu Vaprusega.

Hoolimata vähemusest platsil andsid meie mehed 90 minuti jooksul kõik, et kaalukauss enda poole kallutada. Avapoolaja parim võimalus oli Sergei Mošnikovil, kelle kaarpall tabas posti. Paraku jäid omad võimalused kasutamata ja nii tuli vastu võtta kaotus 90+2 minutil.

Positiivse noodina on tagasi vigastusest taastunud kaitsja Abdul Razak Yusif, kes tänases kohtumises sai oma esimesed mänguminutid kirja sekkudes vahetusest mängu.

Järgmisena ootab Paidet 25. mail kodumäng Pärnu Vaprusega.

Paide: Mihkel Aksalu, Andre Frolov (88. Sander Sinilaid), Martin Kase, Ishaku Konda, Rasmus Kallas, Hindrek Ojamaa, Kevor Palumets, Karl Mööl, Sergei Mošnikov (71. Abdul Razak Yusif), Henri Anier, Edgar Tur (88. Raimond Eino).

Varus: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Hadji Drame, Abdul Razak Yusif, Sander Sinilaid, Raimond Eino, Siim Aer.