Järvamaa esindusklubi Paide Linnameeskonna ja Škoda Laagri viis aastat kestnud koostöö sai uue peatüki, sest alates aprillikuust kasutavad kõik meie jalgpalliklubi 4 esindusautot loodussäästlikku CNG kütust.

Esindusmeeskonna peatreeneri Vjatšeslav Zahovaiko ja Paide Linnameeskonna spordidirektori Gert Kamsi käsutusse anti neljapäeval Škoda Laagri esinduses imeilusad uue kujundusega Škoda Scala masinad, mis kannavad sõnumit „Pallime puhtalt!“ ja klubi suurtoetajate ja noortetöö toetajate logosid. Alates tänavusest hooajast on Škoda CNG sõnum ka esindusmeeskonna mängijate mängusärkidel.

Võrreldes diiselkütuse ja bensiiniga on CNG kütus ligi kaks korda säästlikum ja oluliselt keskkonnasõbralikum. CNG CO₂ emissioon on ca 25% väiksem kui bensiinil. CNG on teerajaja biometaanile, mis on taastuv energiaallikas ja oluline tulevikukütus. Biometaani toodetakse ka Eestis.

Paide Linnameeskonna president Veiko Veskimäe: „Tänasel hetkel, kus kõik peavad kulusid tavapärasest veelgi enam jälgima, oleme oma pikaajalisele suurepärasele partnerile Škoda Laagrile südamest tänulikud kahe järgmise uhiuue gaasil töötava Škoda CNG masina eest. Oleme klubis kahte esimest Škoda CNG masinat tänaseks juba pea aasta kasutanud. Nad on harjumuspäraselt väga mugavad ja võimekad ning seejuures tavapärastest bensiini ja diislimasinatest oluliselt kuluefektiivsemad. Meie jaoks on see eriti tähtis, sest mitmed meie klubi treenerid sõidavad igapäevaselt pikki vahemaid ja juba kahe masina pealt on sääst olnud mitmekordne. Kütuselt säästetavat raha saame kõigile keerulisel ajal kasutada meie klubi noortetöö efektiivsemaks muutmisel ja veelgi enamate väikeste jalgpallipoiste ja -tüdrukute treenimiseks.“

Suur suur aitäh Škoda Laagri! 💚