Linnameeskonna käimasoleva hooaja ettevalmistusperioodi teine kontrollmäng viis Paide mehed üle lahe põhjanaabrite juurde, kus laupäeval 21. jaanuaril alistati Soome kõrgliiga mullune kuuenda koha meeskond SJK Seinäjoki haaravas, kõrge tempoga ning füüsiliselt väga nõudlikus matšis 2:1.

Kohtumisele hetkel saadaoleva parima koosseisuga sõitnud peatreener Karel Voolaid valis tugeva vastase vastu peetavaks mänguks agressiivse taktika. Avaminutitest alates pressiti võõrustajaid kõrge liiniga ning jõuliselt võideldi iga jalatäie maa eest väljakul.

Surve kandis vilja juba 14. minutil, kui Robi Saarma lõikas vahelt SJK ebaõnnestunud tagasisöödu, mille töötlemisega kodumeeskonna kaitsja hätta jäi. Saarma hindas olukorda kiirelt ning puurisuult välja astunud väravavahist pehme löögiga üle saadetud pall maandus võrgus. 1:0.

Peaaegu et järgmise rünnakuga oleks SJK saanud kätte viigiseisu, ent Paide põhikoosseisus alustanud Ebrima Jarju suurepärane topelttõrje ei lasknud sellel sündida. Hoopis Linnameeskond haaras viis minutit hiljem juba kaheväravalise edu, kui ilusa kombinatsiooni järel paremal äärel mängis Silver Alex Kelder palli vabasse tsooni sinna hästi avanenud Robi Saarmale. Saarma palli menetlemisega pikalt ei viivitanud ning tema terava nurga alt tehtud pealelöök oli täpne ja ennetas sellele vastu tõtanud väravavahti. 2:0.

Ehkki kaheväravalisse kaotusseisu jäämise järel elavnes SJK mäng märgatavalt, püsis oht peamiselt siiski nende värava all. Mechini Gomisel jäi värava ees realiseerimata kindlana näinud väravaolukord ning teravaid rünnakuid võõrustajate trahvialasse tuli ridamisi nii keskelt kui mõlemalt äärelt. Mida aeg edasi, seda jõulisema ning füüsilisema väljakutse mõlemad meeskonnad üksteisele pakkusid ja mängutempo kerkis iga minutiga.

Poolajavile kõlades püsis Paide eduseis siiski muutumatuna. Teisele poolajale tulles vangerdas peatreener Voolaid kontrollmängule kohaselt ning väravasuule asus Mihkel Aksalu ja keskkaitses võttis Dehninio Muringeni asemel koha sisse Gerdo Juhkam. SJK aga alustas teist poolaega märksa näljasemalt ning haaras mängu initsiatiivi iga järgmise minutiga üha kindlamalt oma haardesse, Aksalu seljatagust ohustati juba mõne minuti möödudes avavilest,  kuni lõpuks suruti Paide täielikult kaitsesse, kust Järvamaa esindusklubi ei pääsenud välja praktiliselt mängu lõpuni.

Et pika sõidu ette võtnud Karel Voolaid soovis kõigile kaasa sõitnud meestele mänguaega anda, toimusid järgmised vahetused Linnameeskonna koosseisus juba enne tunni täitumist mänguajast. Loogilisel moel mängurütmi muutnud vahetuste tõttu kulus järvalastel jupp aega, et mootori pöörded uuesti üles saada, samal ajal aga surus SJK üha tugevamini, teenides ridamisi nurgalööke ning sundides Mihkel Aksalu mitut puhku otsustavalt sekkuma ning kaitsjad pealelööke blokeerima või üle otsajoone suunama.

73. minutil said võõrustajad lõpuks oma tahtmise, kui keskväljalt alustatud rünnakuga mängiti end Paide äärekaitsjatest vabaks ning paremalt äärelt värava ette saadetud tsenderdusel oli jaol puhkenud segaduses üpris üksinda jäänud Jaime Moreno, kes lähilöögil ei eksinud, tasandades SJK kaotusseisu minimaalseks.

Järelejäänud minutite jooksul kohendas teisel poolajal vaid üksikutel puhkudel teravalt ründama pääsenud Linnameeskond oma tagaliini kompaktseks ning tõrjus SJK edasised rünnakud suuremate probleemideta, pääsemata samas ise ka olulisel määral ründama. Kolmanda üleminuti täitudes kõlanud kohtuniku lõpuvile tähistas Paide meeskonna esimest võitu meeldivalt kõrgetasemelises mängus tänavusel hooaja ettevalmistusperioodil.

Nädala pärast 28. jaanuaril mängivad järvalased järjekordse rahvusvahelise kontrollmängu, kui sõidetakse külla Läti mullusele pronksiklubile, tugevale Riia RFS-ile.