Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 23. vooru põnevas kohtumises võõrsil Viljandi Tuleviku 2:1. Avapoolajal lõi värava Yann Michael Yao ning võidu kinnitas kapten Andre Frolov teisel poolajal.

Paide asus kohtumist eeldatult domineerima ning mängu jooksul pandi vastaste väravavaht ja kaitsjad mitmel korral korralikult proovile. Paide avavärava lõi Yann Michael Yao, kes 32. minutil saatis Kristofer Pihilt saadud palli väravasse.
Kuigi viljandlastel olid omad võimalused jäid meie kaitsjad oma ülesannete kõrgusele.

Teisele poolajale tulid võõrustajad väljakule suurema tuhinaga. 55. minutil teenisid vastased penalti, mille kapten Kaimar Saag edukalt realiseeris. 1:1 viigiseis oli Paidele äratuskellaks, mis pani mehed platsil veelgi enam ründama ja võiduväravat otsima. Suur pingutus kandis vilja 76. minutil kui Frolov, Yao söödu järgselt palli väravasse suunas nii, et see jäi Ingmar Krister Paplavskisele püüdmatuks.

Kolm magusat võidupunkti on Viljandist saadud ning ees on meid ootamas 17. augustil raske võõrsilkohtumine FCI Levadiaga.

Peale 23. vooru asub Paide jätkuvalt tabelis kolmandal kohal, edestades kaks mängu vähem pidanud Nõmme Kaljut kuue punktiga.

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga, Muhammed Sanneh, Sören Kaldma (64. Bruno Souza Caprioli), Andre Frolov, Sander Sinilaid, Yann Michael Yao, Ander Ott Valge, Kristofer Piht (60. Edgar Tur). Varus: Mattias Sapp, Tanel Neubauer, Edgar Tur, Bruno Souza Caprioli, Henri Välja.

SUUR, SUUR AITÄH meie suurepärastele fännidele, kes meid toetama tulid!