Järjekordne koondisepaus on selja taga ning ehkki see ülemäära positiivseid sõnumeid ei toonud, jätkavad mehed nüüd hooaega koduses liigas. FOTO: Jana Pipar (EJL)

U-21 koondis pidas kaks kohtumist. 25. märtsil alistuti EM-valikturniiri kohtumises võõrsil Aserbaidžaanile 0:3 ning 29. märtsil peetud maavõistluses Gruusiale 1:4.

Esimeses kohtumises alustasid Paide Linnameeskonna mängijatest põhikoosseisus Kristjan Pelt, kes sai kirja täismängu, ning Robi Saarma, kes vahetati 57. minutil puhkama. Teises mängus kuulusid algrivistusse samad mehed, Pelt mängis taas täisminutid, Saarma vahetati välja poolajal ning kolmas paidekas Rasmus Kallas sekkus mängu 40. minutil.

A-koondise käekäik Rahvuste Liiga play-off mängudes kodumaistele vutisõpradele rõõmu ei pakkunud. Kahe mängu kokkuvõttes alistuti Küprosele 0:2 ning pudeneti Rahvuste Liiga D-divisjoni. Meie meestest kuulusid koondisesse Ragnar Klavan, kes sai mõlemas kohtumises kirja täisminutid, ning Mihkel Aksalu, kes väljakul ei käinud.

Mõlemad meie mehed jäävad eemale ka eesootavast Premium liiga kohtumisest Tallinna Kaleviga. Ragnarit kimbutab keeruliste koondisemängude järel kerge lihasemure, Mihkel aga on jäänud külmetushaiguse küüsi. Mäng Tallinna Kalevi vastu algab reedel kell 19.00 Sportland Arenal, otsepilti mängust näeb Soccernet.ee vahendusel.

Paide Linnameeskonna U-21 võistkond tuleb väljakule järgmisel nädalal, kui esmaspäevases kodukohtumises võõrustatakse Ida-Virumaa FC Alliance’it. Mäng algab kell 19.00 Paide kunstmurustaadionil.