Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 29. voorus tunnistama kodupubliku ees Narva Transi 5:2 paremust, mis lõpetas ka meie õhkõrna unistuse 4. kohast.

Mäng sai suurepärase alguse, kui juba 5. minutil avas Tarmo Neemelo skoori. Seejärel aga hakati liigselt seisu hoidma, mänguline ülekaal läks täielikult külaliste kätte, keda avapoolajal aitas ka tugev taganttuul. Paide seisis peataolekule vaatamata kaitses kindlalt kuni 38. minutini, mil Michael Lilanderi õnnetu käsi kinkis Narvale penalti. Kuigi Rene Merilo sai Plotnikovi karistuslöögile käe vahele, maandus pall võrgus ja seis oli viigis. Tõeline külm dušs tabas Paidet juba minuti pärast, kui Kristjan Pelt eksis palli klaarimisel ja Narva sai kandikul 2:1 juhtvärava.

Teiselt poolajalt lootis kodupublik raevukat come-backi, kuid sai hoopis näha täielikku läbipõlemist. Narva lõi veel kolm väravat ning kibedat pettumust ei leevendanud ka Dejan Djermanovici neljas tabamus kolme mänguga, kui ta realiseeris Yann Yao teenitud penalti.

Haavu kaua lakkuda ei saa – teisipäeval kell 19.00 ootab Paide kunstmurul ees karikamäng Legioniga ning laupäeval 29. septembril kell 13.00 võõrustame Levadiat.

Paide Linnameeskond – JK Narva Trans  2:5 (1:2)
5. Tarmo Neemelo, 89. pen. Dejan Djermanovic – 38. pen., 77. Viktor Plotnikov, 40., 85. Eduard Golovljov, 58. Deniss Poljakov

Hoiatused: 16. Pavel Dõmov, 37. Michael Lilander, 88. Sander Sinilaid – 89. Betim Halimi
Mänguolud: +15, vahelduv pilvisus, tuuline ilm; muruväljak heas seisukorras.