Juba seitsmendat korda korraldab Paide Linnameeskond suvise lastelaagri, millele on kujunenud hea maine, tänulik osalejaskond, traditsioonid ja järjepidevus. Tänavu 10.-13. augustini toimuvale lastelaagrile, mis hõlmab mitut Järvamaa piirkonda, pani oma toetava õla alla kohalik tööandja Natural AS. Eesti moodsaim ja juhtiv puidutööstus tegutseb Koerus alates 1990. aastast.

Järjekorras seitsmes Paide Linnameeskonna suvine laste jalgpallilaager toimub tänavu Paides, Türil, Koerus ja Järva-Jaanis ning kannab nime “Natural lastelaager”. Nagu varasemalt, ei keskendu laager üksnes spordile, vaid pakub kvaliteetset ja harivat ajaveetmisvõimalust kõigile lastele. Nelja tegusa päeva jooksul saavad kogu Järvamaa lapsed harjutada ja mängida Linnameeskonna treenerite käe all jalgpalli, osaleda vahvates mängudes ja ühistegevustes ning võtta ette põnevaid väljasõite.

Natural AS tegevjuhi Raido Rubli sõnul langes ettevõttes otsus Linnameeskonna laagrile oma toetus anda kiiresti.

“Paide Linnameeskonna lastele suunatud tegevus Järva maakonnas on meile kõigile teada. Meie ettevõttele on laste ja kogukondadega seonduv äärmiselt südamelähedane, mistõttu leidsime klubiga kohe ühise keele,” lausus Rubli. “Meile on ääretult sümpaatne, et klubi on juba aastaid lastelaagreid korraldanud. See on hea võimalus ka meie töötajatele – saame oma ettevõtte lastega peredele aktiivset sportlikku suve pakkuda.”

Linnameeskonna tegevjuht Jaanus Pruuli tõdes, et tähtsa kohaliku ettevõtte tugi teeb meele rõõmsaks. “Sedavõrd suure tegija lisandumine meie klubitraditsioonide toetajaks ei saagi olla muud kui rõõmupäev,” kõneles Pruuli. “Aktsiaselts Naturali toetus avardab meie võimalusi. See lubab meil varasemast veelgi paremini laagrit läbi viia ja tagada lastele ning treeneritele paremad tingimused ja mitmekesisem ning vahvam elamus, mis jääb kauaks meelde. Oleme väga, väga tänulikud!”

Natural lastelaager peetakse 10.-13. augustini Paides, Türil ning Koerus ja Järva-Jaanis. Neljapäevasesse laagrisse on oodatud poisid ja tüdrukud sünniaastatega 2009 kuni 2016. Lisaks korraldatakse 12.-13. augustil Paides ja Türil kahepäevased minilaagrid pisematele, sünniaastatega 2017 ja 2018.

Täispika laagri maksumus on 79 eurot, minilaager maksab 39 eurot. Hinnas sisaldub nimeline laagrisärk, soe toit, suupisted ja joogivesi igal laagripäeval, jalgpallitreeningud ja -mängud, lõbusad ajaviitemängud ning ühised väljasõidud koos aktiivsete tegevustega. Laagri lõppakordiks on Paide Linnameeskonna ja FC Kuressaare vahelise Premium liiga matši ühiskülastus 13. augustil. Laagri viivad läbi Paide Linnameeskonna treenerid, laste heaolu ja turvalisuse eest hoolitsevad klubi koolitatud vabatahtlikud.

Info ja registreerimine on leitav aadressil paidelinnameeskond.ee/laager. Registreerimine kestab kuni 30. juulini või kohtade täitumiseni.