Paide Linnameeskond tegi Premium liiga 7. voorus klubi ajaloo ühe vägevaima mängu, lüües Levadiale esimese 40 minutiga 4 vastuseta väravat! Superhoos Henri Anieri ja sünnipäeva vägevalt tähistanud kapteni Andre Frolovi väravatest 4:0 võidu saanud Paide tõusis ühtlasi Premium liiga liidriks!

Kuigi Levadia valdas mängu avapoolajal pidevalt palli, ei suudetud Paide kiirrünnakute vastu mitte midagi ja kodumeeskonna kaitse kärises mis kole. 10. minutil andis Hindrek Ojamaa võimsa söödu karistusalast Henri Anierile. Ründaja pääses kontrasse, murdis sealt edasi ja virutas palli kindlalt lati alla!

20. minutil tsenderdas kapten Frolov palli hiilgavalt üle kaitsjate, mille Anier lahendas 5 meetri pealt meisterlikult ühe puutega, saades selle tabamusega kirja hooaja kuuenda värava.

30. minutil lõi suurepärase värava Kevin Kauberi söödust sünnipäevalaps Frolov! Kümme minutit hiljem oli Frolov taas aktsioonis, olles õigel ajal õiges kohas pärast Karl Mööli posti tabanud palli. Kaks väravat ja ühe väravasöödu kirja saanud kapten valiti täna teenitult ETV2 parimaks mängijaks!

Teisel poolajal surus Levadia lootusetus seisus väga tugevalt, kuid imet ei sündinud ja lõpuks jäädi sootuks kuivale. Mängu lõpetas Levadia kümnekesi, sest Maksim Podholjuzin sai käega mängu eest otse punase kaardi.

Ainus tõrvatilk tänasesse magusasse meepotti oli Joseph Saliste jalavigastus, mistõttu meie äärekaitsja peab järgmisi mänge ilmselt telerist vaatama.

Superesitus tõstis Paide 5 mängu järel 13 punktiga Premium liiga liidriks, Levadial on tabelis 12 silma. Kolmapäeval, 21. aprillil ootab Paidet ees koduväljakul vastasseis Nõmme Kaljuga.

Paide: Mihkel Aksalu, Joseph Saliste (76. Hadji Drame), Martin Kase, Ishaku Konda, Hindrek Ojamaa, Karl Mööl, Sander Sinilaid, Kevor Palumets (66. Sergei Mošnikov), Kevin Kauber (85. Siim Aer), Andre Frolov, Henri Anier.
Varus: Mattias Sapp, Joel Kokla, Hadji Drame, Sergei Mošnikov, Sekou Amadou Camara, Siim Aer, Rasmus Kallas.