Paide Linnameeskond U21 võiduseeria pikenes 11- mänguliseks, kui võõrsil alistati väravaterohkes kohtumises Keila Jalgpalliklubi 6:3. Kübaratrikiga hiilgas Ander Ott Valge.Võidu toel haarati Esiliiga B- s taas liidripositsioon.

Keila staadioni muruväljakul toimunud kohtumises otsustati mängu saatus esimesel poolajal, kus ühtekokku lõid meeskonnad üheksa väravat.

Paide edu kindlustas esimese veerandtunniga Jaagup Lutsu kaks väravat. 23. minutist läks lahti tõeline tulevärk, kui viie minutiga saadeti võõrustajate võrku kolm palli. Esmalt oli täpne Ander Ott Valge, seejärel realiseeris kapten Siim Aer 11 meetri karistuslöögi, Paide viienda värava lõi postide vahele Valge.

Vastased alla ei andnud, mis päädis 32. minutil avaväravaga. Ei kulunud kaua, kui oma kübaratriki ja hooaja 20. tabamuse sai kirja Valge. Kuigi Keila lõi avapoolaja lõpul veel kaks väravat, ei jagunud neil teisel poolajal jõudu, et Paidele järgi jõuda. Hetk enne lõpuvilet jättis väljakukohtunik Keila mängijale andmata selge kollase kaardi, U21 peatreener Erki Kesküla teenis esmalt frustratsioonist kollase ja viiv hiljem ka punase kaardi.

Mäng lõppes vile kõlades 6:3 meie poiste võiduga.

Teisel poolajal sai tänavu oma esimesed minutid Paide särgis kirja Mali noortekoondislane Hadji Drame.

55. punktiga tõusis U21 Esiliiga B tabelis taas liidripositsioonile. 53 punktiga on tabeli teine Tartu JK Welco ning kolmas 46 silmaga JK Tallinna Kalev U21.

8. oktoobril toimub Esiliiga B 23. vooru järelpeetav mäng, kus meie poisid kohtuvad võõrsil Kalevi eakaaslastega.

Paide LM U21: Marten Ritson (VV), Joel Kokla, Martin Kase, Matrix Einer, Ander Ott Valge, Siim Aer (K), Jaagup Luts, Kevin Kärp, Kevin Metso, Radmar Arula (46. Hadji Drame), Kevor Palumets.
Varus: Rene Merilo, Hadji Drame.