Paide Linnameeskond tegi sõprusmängus 2:2 viigi Läti kõrgliigaklubiga FK Rīgas Futbola skola. Külalised asusid leedulase Darius Kazuboviciuse 12. ja 13. minuti väravatest meie apsakate järel 2:0 juhtima, kuid 15. minutil lõi Jasper ühe värava tagasi.

Viigivärav tuli teisel poolajal kui 65. minutil keerutas kauni karistuslöögi lätlaste väravasse Michael Lilander! Paide särgis käis teisel poolajal väljakule ka Marten Saarlas, kes hooaja esimeses pooles on registreeritud meie duubli nimekirja.

Meie koosseis: Mart-Mattis Niinepuu, Martin Naggel, Joosep Juha, Sten Sinisalu (46. Michael Lilander), Johannes Kukebal, Sander Sinilaid, Nikita Novopašin, Lauri Varendi (60. Timo Lomp), Mark Oliver Roosnupp, Jasper (66. Karl Ivar Maar)., Martin Kase (60. Marten Saarlas).