Eesti jalgpallimeistrivõistluste mullune pronksmedaliklubi ning valitsev Evald Tipneri karika tšempion Paide Linnameeskond jookseb järgmisel nädalal Pärnu rannastaadionil murule oma kolmanda järjestikuse eurohooaja avaringi kodumänguks, kui 14. juulil võõrustatakse suvepealinna esindusstaadionil Gruusia suurklubi Dinamo Tbilisit.

Euroopa konverentsiliiga esimese kvalifikatsiooniringi vastane, kireva ning kuulsusrikka minevikuga Dinamo Tbilisi on 18-kordne Gruusia meister ning 13-kordne karikavõitja. Koduses kõrgliigas, Erovnuli liigas hoiab Dinamo hetkel teist kohta.

Pärnu rannastaadioni väravad avatakse neljapäeval 14. juulil kell 17.45, kohtumise avavile kõlab kell 19. Täispiletid hinnaga 12,90 eurot ja sooduspiletid hinnaga 6,90 eurot on müügil Piletilevis. Kohtade arv rannastaadionil on piiratud!

OSTA PILET SIIT: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/mitmesugust/paide-linnameeskond-dinamo-tbilisi-362273/

NB! Klubi tublid püsifännid ja vabatahtlikud saavad osta klubi kaudu pileti soodsa vaatega kodufännisektorisse, selleks palume endast märku anda meie kogukonnajuhile Maarja Traussile aadressil maarja@paidelinnameeskond.ee.