Paide Linnameeskond teenis Premium liiga 29. vooru kohtumises raske 4:2 võidu Maardu üle. Teisel poolajal kaks ülitähtsat väravat löönud Sander Sinilaidi jaoks oli tegemist 182. meistriliiga kohtumisega Paide Linnameeskonna särgis, millega ta tõusis auväärses 100+ klubis esikohale. Sinilaid möödus ühe mänguga Andre Mägist, kes mängis aastatel 2009-2016 Paide särgis 181 meistriliiga mängus.

Paide asus kohtumist juhtima mängu 21. minutil kui Bruno Caprioli karistuslöögi vormistas pealöögiga väravaks Mikel Gurruxtaga. Kuigi avapoolaega domineeris täielikult Paide, sai Maardu 43. minutil oma võimaluse ning vanameister Vitali Gussevi karistuslöök oli Mait Toomi jaoks püüdmatu.

Teine poolaeg, mis algas tugevas vihmasajus, kujunes aga tõeliseks thrilleriks, kus ohtlikke momente tekitasid mõlemad meeskonnad. Esmalt oli Paidel võimalus haarata eduseis, ent värav loeti suluseisuks, seejärel pääses Maardu ohtlikult rünnakule aga Mait Toomi supertõrje hoidis ära halvimast. Veidi hiljem pääses Ander Ott Valge vastaste väravavahiga üks-ühele vastamisi aga pall lendas posti. Tõeliseks äratuseks oli aga Maardu 57. minuti 2:1 juhtvärav, peale mida Paide mehed asusid väravat veelgi innukamalt jahtima.

Kastanid tõi tulest 65. minutil Sander Sinilaid, kelle tugev löök tõi tabloole viigivärava, seejärel taastas Paide eduseisu vahetusest sekkunud Kristofer Piht, kes Yao tsenderduse 69. minutil väravaks vormistas. Järelejäänud kohtumise jooksul väsinud Maardu vastu arvukalt väravavõimalusi luhanud Linnameeskonna võidule pani i-le täpi Sinilaid, kes neljandal lisaminutil lõi kapten Andre Frolovi söödust 4:2.

Väärt võidupunktid nihutasid meid nüüd teisel kohal paiknevale FCI Levadiast vaid kahe punkti kaugusele, ning meist kaks mängu vähem pidanud Kalju on endiselt seitsme punktiga maas.

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga Barruetabena, Edgar Tur, Bruno Souza Caprioli, Sander Sinilaid, Henri Välja (66. Kristofer Piht), Yann Michael Yao, Andre Frolov, Ander Ott Valge.
Varus:  Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Sören Kaldma, Patrick Sylva.

21. septembril võõrustame kell 13.00 algavas kodumängus Viljandi Tulevikku.