Paide Linnameeskond teenis Premium liiga 9. voorus dramaatilise 3:2 võidu Tallinna Kalevi üle, pöörates viimase kolme minutiga kaotusseisu kolmeks punktiks!

Võimalustevaese avapoolaja järel avas Paide skoori 48. minutil, kui 16-aastane Kristofer Piht kasutas ära kodumeeskonna kaitsjate ja väravavahi äpardunud tegutsemise. Paraku ei saanud Paide fännid kaua eduseisu üle rõõmustada, sest juba neli minutit hiljem seadis Kalev jalule viigi.

Kodumeeskond kontrollis keskvälja ja surus edasi ning 63. minutil asuti juhtima, kui eelmise hooaja esimeses pooles Paidet esindanud Andre Järva 2:1 lõi. Kuigi Kalevil oli momente veelgi, püsis Linnameeskond mängus sees ja lõpp kuulus meile.

87. minutil ei suutnud tugeva surve alla jäänud kodumeeskond palli kastis klaariks lüüa ja Martin Kase lõi oma kunagise koduklubi vastu isuga 2:2! Esimesel üleminuti draamas määras väljakukohtunik Siim Rinken Paide kasuks penalti ja kes muu kui kapten Andre Frolov pani matšile vägeva punkti! 3:2!

Teine võit jutti ja nüüd ootavad ees kodumängud Levadia ja Floraga! Levadiat võõrustame järgmisel pühapäeval 22. aprillil ETV telemängus.

JK Tallinna Kalev – Paide Linnameeskond  2:3 (0:0)
52. Takuya Matsunaga, 63. Andre Järva – 48. Kristofer Piht, 87. Martin Kase, 90+1. pen. Andre Frolov

Hoiatused: 89. Sandro Embalo, 90. Hidetoshi Wakui – 11. Martin Kase, 86. Oleksandr Suhharov