Premium liiga 33. vooru kohtumises sai Paide Linnameeskond tabelisse kirja kolm võidupunkti, kui koduväljakul oldi Tarmo Neemelo ja Edgar Turi väravatest 2:1 parem Tallinna Kalevist.

Kui kohtumise avapoolaeg lõppes väravateta viigiga, siis teisel kolmveerandtunnil sai Paide oma mängumasina paremini käima. Vahetusest sekkunud Tarmo Neemelol kulus vaid kolm minutit, et Kalevi  värava all tekitada kolm teravat momenti- kui esimesest pallist jäi Karul puudu vaid mõned sentimeetrid ja teine tabamus loeti suluseisuks, siis kolmandal katsel ta ei eksinud! Kapten Andre Frolovi hea pikk sööt leidis 49. minutil Neemelo, kes palli väravasse suunas, saades kirja oma hooaja esimese tabamuse!

Hoo sisse saanud Paide asus otsima järgmist väravat. Taaskord oli aktsioonis Frolov, kelle sööt leidis Edgar Turi, kes palli  62. minutil karistusalajoonelt Vallneri seljataha lükkas.

Kuigi külalised said oma avavärava  kirja, lahkus täna mängust võitjatena Paide!

Sel suvel esindusmeeskonna treeningutega liitunud meie U17 ja U21 mängija Rasmus Kallas sai kohtumises kirja oma Premium liiga debüüdi.

Ühtlasi on 15a. 11k. ja 1p. vanune Kallas noorim mängija Paide meistriliiga ajaloos! Seni kuulus rekord väravavaht Rene Merilole, kes debüteerimise hetkel (4.11.2017 Paide-Vaprus 3:2) oli 16a. 2k. ja 12p. vanune.

Kallas alustas kohtumist põhikoosseisust ja sai kirja täismängu! Keskkaitsja sõnas peale mängu, et tundis end väljakul väga hästi. „Kõhklemist ei olnud ja püüdsin kindlalt mängida ja üles ehitada mängu, paar möödalaskmist tegin, aga muidu läks täitsa hästi.“

Hooaja lõpuni on jäänud pidada veel vaid kolm kohtumist- 27. oktoobril võõrsilmäng FC Floraga,  3. novembril Tartu Tammekaga ja viimane kodumäng, 9.  novembril FCI Levadiaga.