Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 7. voorus koduväljakul Narva Transi 2:1. Meie väravate eest hoolitsesid Siim Luts ja Kristofer Piht.

Närviliseks ja kaartide rohkeks mänguks kujunenud kohtumisel haarasid külalised eduseisu 11. minutil Aleksandr Zakarljuka penalist. Veerand tundi hiljem vilistas peakohtunik Siim Rinken trahvilöögi Paide kasuks, mille realiseeris edukalt Siim Luts. Ühtlasi oli see tabamus meie ründaja jaoks kuuendaks väravaks sellel hooajal.

Teisel poolajal sai Paide mängukontrolli rohkem enda kätte, mis andis võimalusi luua mitmeid lubavaid olukordi. Meie kastanid tõi tulest välja 72. minutil vahetusest mängu sekkunud Kristofer Piht, kellel kulus värava löömiseks vaid minut. Piht suunas oskuslikult Andre Frolovi söödu nii, et see jäi vastaste puurilukul püüdmatuks. ETV2 telemängus valiti noor ründaja ka mängu parimaks.

17. juunil kell 19:00 sõidab meeskond Hiiule, et kohtuda Nõmme Kaljuga. Järgmine kodumäng toimub 27. juunil algusega kell 19.00 kui koduväljakul võõrustame liiga uustulnukat Tallinna JK Legionit.

Paide: Mait Toom, Mikel Gurrutxaga, Muhammed Sanneh, Edrisa Lubega (72. Kristofer Piht), Andre Frolov, Martin Kase, Sander Sinilaid (80. Bruno Caprioli), Sergei Mošnikov (67. Joseph Saliste), Siim Luts, Edgar Tur, Karl Mööl.
Varus: Mattias Sapp, Kristofer Piht, Bruno Caprioli, Siim Aer, Kevin Kauber, Joseph Saliste, Kevor Palumets.