26. veebruaril avab klubijalgpallihooaja meeste Superkarikafinaal, mis viib vastamisi Tallinna FC Flora ja Paide Linnameeskonna. Esialgu Paides toimuma pidanud kohtumine leiab aset Tallinnas. FOTO: Liisi Troska (EJL).

Superkarikafinaali toimumispaika otsustades lepiti ilmastikuoludest lähtuv võimalik muutus kohe kokku ning seda varianti nüüd kasutataksegi. Matš toimub altsoojendusega Sportland Arenal, mis tagab kohtumiseks parimad tingimused.

Superkarikafinaali avavile kõlab pühapäeval, 26. veebruaril kell 12.00. Staadionil omadele kohapeal kaasa elamiseks saab pääsme soetada Piletilevist. Kõik seni Paides toimuma pidanud mängule ostetud piletid kehtivad Tallinnas toimuval mängul, kuid soovi korral saab pääsmed Piletilevis tagastada ja raha tagasi. Kõigi seni pileti ostnud inimestega võtab Piletilevi ühendust. Täispileti hind on 5 eurot. Sooduspiletid hinnaga 3 eurot kehtivad 2005. aastal kuni 2010. aastal sündinutele ning 1957. aastal või varem sündinutele. 2011. aastal ja hiljem sündinud pääsevad staadionile tasuta.

Neil, kel staadionile tulla ei ole võimalik, on Superkarikafinaalile võimalik kaasa elada Soccernet TV otseülekande vahendusel.

TÄHELEPANU! Paidest sõidavad Tallinnasse mängule ja tagasi Linnameeskonna poolt organiseeritud fännibussid, mille väljumisaja ja -koha teatame esimesel võimalusel meie kodulehel ning sotsiaalmeediakanalites.